Boek : Carla de Jong – De sessies
Vandaag heb ik het boek “De sessies” uitgelezen. Dit boek is geschreven door Carla de Jong.
Luc, Ola, Dee en Sonja hebben elkaar ontmoet tijdens een vind-jezelfretraite in Friesland, die geleid werd door een goeroeachtige coach, Catherine Richardson. Na de retraite hebben ze zich van haar afgekeerd. Ze verwijten Catherine de dood van het vijfde groepslid, Brad, en betichten haar van belangenverstrengeling.
Vijf jaar na de retraite komen de vier overgebleven groepsleden weer bij elkaar. Hun trauma’s blijken verre van verdwenen en twee van hen besluiten tóch de hulp van Catherine weer in te roepen. De komst van hun voormalige coach leidt tot een machtsstrijd die hoog oplaait. Er gaat meer stuk dan coaching kan helen.

Boek : Carla de Jong – De sessies
Ik vond dit een heel goed boek. Ook al was het een deel 2, want dat merk je eigenlijk niet, want het verhaal is zo goed geschreven dat je dit boek ook los kan lezen. Je leert de hoofdpersonen heel erg snel kennen en daarna gaat het verhaal los en kan je het boek eigenlijk niet meer wegleggen.
